XP Deus 28 X35 RC WS4 SPECIAL
45 393 ₴
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 45 см
- Кількість програм дискримінації 10
- Призначення Для золота, Для монет
- Гарантія 60 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Металошукач XP Deus 28X35 WS4 SPECIAL на вигідних умовах пропонуємо в нашому інтернет-магазині. У нашому каталозі зібрані кращі моделі детекторів і необхідних комплектуючих. Виконуємо доставку товару по всім областям України.
Характеристики
Specifications
| Виробник | XP |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 3.7 – 27.7 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 45 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.2 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 10 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 2, 3 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.35 м |
| Вага, г | 1.4 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 60 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.