Намет Treker MAT-136
Проклеєні шви, вхід намету продубльований протимоскітною сіткою, є внутрішня кишеня для зберігання дрібних речей.
Характеристики
Всі характеристики- Місткість Двухместная
- Каркас Армоване скловолокно 8 мм
- Конструкція Двошарова
- Зовнішній тент 190Т полиэстер
- Гарантія 6 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Намет Treker MAT-136 – відмінний вибір для комфортного відпочинку двох чоловік. Двошаровий намет-ангар має простий механізм складання, модель палатки ідеально підходить для сімейного відпочинку на природі, для туристичних походів у горах або поблизу річок. Місткий тамбур дозволяє розмістити достатню кількість речей і необхідне спорядження.
Тент зовні захищений від впливу ультрафіолетових променів, виготовлений з поліестеру 190Т, з просоченням з поліуретану 3000 мм. Підлога намету виготовлена з армованого поліетилену, шви надійно проклеєні. Намет Treker MAT-136 має внутрішній дихаючий матеріал, який забезпечує хорошу циркуляцію повітря і запобігає скупченню вологи і утворення конденсату. Усередині намету розміщено кишеню, в якій зручно зберігати особисті речі. Вхід в намет має захист від потрапляння дощу, проти москітна сітка запобігає проникненню комах. Модель має три додаткових вікна з протимоскітними сітками, які забезпечать комфортний мікроклімат в кімнаті. У комплект входить сумка-чохол і набір кріплень.
Особливості Treker MAT-136
- зручна форма і легка вага;
- проклеєні шви;
- вхід і вікна оснащені протимоскітними сітками;
- підлога виготовлена з армованого поліетилену;
- внутрішня частина намету виготовлена з дихаючого поліестеру;
- сумка-чохол з ручкою для зручності зберігання і транспортування.
Купити намет Treker MAT-136 недорого пропонуємо в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлений великий вибір туристичних наметів і спорядження для активного відпочинку. Менеджери допоможуть з вибором товару і проконсультують по будь-якому питанню. Виконуємо доставку продукції по всій Україні.
Характеристики
Specifications
| Місткість | Двухместная |
|---|---|
| Каркас | Армоване скловолокно 8 мм |
| Конструкція | Двошарова |
| Зовнішній тент | 190Т полиэстер |
| Внутрішній намет | 170Т дышащий полиэстер |
| Стать | Армированный полиэтилен |
| Водонепроникність | 3000 мм |
| Вентиляція | Есть |
| Призначення намету | Универсальная |
| Форма | Ангар |
| Колір | Зеленый |
| Тамбур | Есть |
| Габарити | (225+90) х 155 х 115 см |
| Упаковка | 66 х 17 х 17 см |
| Вага, г | 2.9 кг |
| Термін гарантії, міс | 6 |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.