Yajia 9980
Характеристики
Всі характеристики- Вигляд Ручной
- Виробник Yajia
- Вага, г 105 г
- Розмір, см 140 х 45 х 45 мм
- Гарантія 14 днів
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Yajia 9980 – ручний універсальний ліхтарик. Його можна використовувати під час відпочинку на природі, на дачі, в гаражі, в побуті, на рибалці і т.д. Якщо ви щось втратили в темряві, виявити пропажу можна без труднощів, так як пристрій оснащений потужним світлодіодом. Завдяки компактній конструкції 14 х 4,5 х 4,5 см і невеликій вазі 105 г, ліхтар зручно зберігати і використовувати.
Ліхтарик працює від вбудованої акумуляторної батареї, ємністю 230 mAh. Має вузьку вилку, для якої потрібен спеціальний перехідник. На відміну від звичайного ліхтарика на батарейках, пристрій з акумулятором істотно заощаджує Ваш час і кошти. Тривалість роботи становить близько п’яти годин. Корпус виготовлений з якісного пластика.
Ліхтарик Yajia 9980 має один режим роботи, заряджається від мережі 220 В. У комплект входить мережева вилка для підзарядки і ремінь на руку.
Характеристики
Specifications
| Вигляд | Ручной |
|---|---|
| Виробник | Yajia |
| Вага, г | 105 г |
| Розмір, см | 140 х 45 х 45 мм |
| Країна | Китай |
| Колір | Бордовый, Зеленый, Оранжевый |
| Захищеність | IP30 |
| Кількість світлодіодів | 1 x 0.5W LED |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Режим роботи | 1 LED |
| Елементи живлення | Вбудований акумулятор 230 mAh |
| Заявлений час роботи | до 5 ч |
| Способи зарядки | От сети 220 В |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.