Yajia 9816
Характеристики
Всі характеристики- Вигляд Фонари-лампы
- Виробник Yajia
- Вага, г 220 г
- Розмір, см 115х115х115 мм
- Гарантія 14 днів
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Yajia 9816 – ліхтарик зі світлодіодним LED підсвічуванням. Пристрій випромінює яскраве, приємне для ока світло. Його можна взяти з собою в похід, на риболовлю, велопрогулянку, полювання або збирання грибів. Ліхтар не підведе вас навіть при пошуку втрачених предметів або в під’їзді з перегорілими лампочками, коли потрібно попасти ключем у двері. Його можна використовувати вдома в якості світильника, коли тимчасово вимикають електрику, оскільки пристрій можна встановити в патрон Е27.
Ліхтарик Yajia 9816 має два режими роботи: постійний від мережі 220 В і аварійний. Перший режим задіює 24 діода в центрі, а другий – 20 по колу, включається автоматично від акумулятора, якщо наявності живлення від мережі. Потужність акумулятора становить 1000 mAh. Активізувати роботу пристрою можна за допомогою перемикача на корпусі або пульта дистанційного керування.
Вага ліхтарика становить 220 г, а тривалість роботи досягає до восьми годин при повному заряді акумуляторної батареї. Зарядка здійснюється від мережі 220 В. У комплект входить лампа з цоколем Е27 і пульт управління. Корпус виготовлений з якісного пластика.
Характеристики
Specifications
| Вигляд | Фонари-лампы |
|---|---|
| Виробник | Yajia |
| Вага, г | 220 г |
| Розмір, см | 115х115х115 мм |
| Країна | Китай |
| Колір | Белый |
| Захищеність | IP30 |
| Кількість світлодіодів | 20+24SMD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Режим роботи | AC – постоянно от сети 220 В (24 диода в центре), DC – аварийный режим (20 диодов по окружности) включается автоматически питание от аккумулятора при отсутствии питания в сети |
| Елементи живлення | Вбудований акумулятор 1000mAh |
| Заявлений час роботи | до 8 ч |
| Способи зарядки | От сети 220 В |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.