Yajia 0928 1 LED
Характеристики
Всі характеристики- Вигляд Ручной
- Виробник Yajia
- Вага, г 100 г
- Розмір, см 145 х 50 х 50 мм
- Гарантія 14 днів
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Yajia 0928 1 LED – ліхтарик ручного типу, яким можна користуватися в нічний час доби. Він має висувну вилку для зарядки. Рукоятка покрита насічками, які забезпечують зручну фіксацію в руці і запобігають ковзанню пристрою. Корпус ліхтарика пофарбований в яскравий колір, завдяки чому його можна легко знайти в темряві.
Вага пристрою складає всього сто грамів, тому такий компактний ліхтарик можна довірити навіть дітям. Його параметри складають 14,5 * 5 * 5 см. Ліхтарик Yajia 0928 1 LED можна носити в маленьких кишенях і сумочках. Пристрій функціонує від вбудованого акумулятора, ємністю 600 мАг. Зарядка здійснюється від мережі 220В. Тривалість роботи становить шість годин без підзарядки.
Корпус виробу виготовлений із пластику. У комплект входить висувний штекер зарядки і ремінь на руку. Кількість світлодіодів складає 1×0.5W LED. Пристрій працює в двох режимах: сто і п’ятдесят відсотків яскравості. Ліхтарик захищений від проникнення вологи всередину гумовою вставкою.
Характеристики
Specifications
| Вигляд | Ручной |
|---|---|
| Виробник | Yajia |
| Вага, г | 100 г |
| Розмір, см | 145 х 50 х 50 мм |
| Країна | Китай |
| Колір | Зеленый, красный, Оранжевый |
| Захищеність | IP30 |
| Кількість світлодіодів | 1 x 0.5W LED |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Режим роботи | 100 % яркость, 50 % яркость |
| Елементи живлення | Вбудований акумулятор 600 mAh |
| Заявлений час роботи | до 6 ч |
| Способи зарядки | От сети 220 В |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.