XP Deus 28 X35 RC
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 45 см
- Кількість програм дискримінації 18
- Призначення Для монет
- Гарантія 60 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
XP Deus 28 X35 RC – професійний металошукач, спеціально розроблений для пошуку різних за розміром цілей. Представлена модель має високу якість і володіє прекрасними технічними параметрами, детектор вважається одним з кращих на сьогоднішній день. Головною особливістю металошукача є повна відсутність проводів, всі компоненти приладу повністю автономні. До того ж компактність і ергономічні форми роблять його надзвичайно комфортним і зручним у використанні. Всі компоненти інструменту виконані з новітніх матеріалів, тому можна не сумніватися в довговічності і надійності приладу.
Крім прекрасних зовнішніх параметрів, металошукач характеризується високою функціональністю, володіє необхідними функціями для ефективного пошуку в будь-яких умовах. Для роботи передбачені 5 основних діапазонів частот, а також 7 позицій зсуву частот в межах одного діапазону. Завдяки кільком режимам балансу грунту можна проводити роботи в різних умовах, широкий діапазон дискримінації дозволяє досягти чудових результатів. Використовується 35-частотна технологія Х35 зі збільшенням глибини пошуку.
Особливості XP Deus 28 X35 RC
- можливість вибору кращої частоти пошуку;
- 10 вбудованих робочих програм;
- невелика вага і компактні габарити;
- динамічний і статичний режим роботи;
- розширена дискримінація з більш точним визначенням заліза;
- цифрова та звукова ідентифікація;
- телескопічна штанга з підлокітником для більшого комфорту роботи.
Купити XP Deus 28 X35 RC в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові найвигідніше пропонуємо в нашому спеціалізованому онлайн-магазині. Вся продукція має сертифікати якості і офіційну гарантією від виробника. Забезпечуємо доставку по всіх регіонах України.
Характеристики
Specifications
| Виробник | XP |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 3.7 – 27.7 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 45 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.2 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 18 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 2, 3 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.35 м |
| Вага, г | 1.2 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 60 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.