XP Deus 28*34 WS5 Lite
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 45 см
- Кількість програм дискримінації 9
- Призначення Для монет
- Гарантія 60 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Детектор XP Deus 28*34 WS5 Lite – найбільш надійний і функціональний прилад, полегшена версія включає всі комплектуючі за винятком блоку управління. Управління пристроєм здійснюється за допомогою бездротових навушників WS 5, даний керуючий модуль зйомного типу, його можна легко зняти і встановити в силіконовий браслет або спеціальний супорт. Таким простим способом користувач не тільки забезпечує візуальний комфорт, але і зручність перепрограмування керуючого модуля.
Дана модель оснащена котушкою діаметром 28 см, що відповідає технології Double-D, збільшений розмір дозволяє за короткий час оперативно провести моніторинг великій території. Котушка показує високу стабільність роботи, практично відсутні помилкові спрацьовування, працює на будь-якому типі грунту, в прісній і солоній воді. Надає чіткий поділ металів на значних глибинах, дозволить знайти багато коштовностей, золотих прикрас, кілець, кулонів та інших цінних виробів. Легкий пластиковий захист котушки забезпечить збереження і довговічність виробу.
Особливості XP Deus 28*34 WS5 Lite
- бездротова технологія передачі і отримання сигналів за допомогою високошвидкісних цифрових чипів забезпечує швидкий і більш точний зв’язок;
- точне виявлення цілі;
- мінімальна вага, компактна і зручна форма;
- відбудова від електричних перешкод;
- швидке налаштування робочої частоти, потужності сигналу, гучності відгуку, чутливості, швидкості відновлення;
- широкий вибір робочих програм;
- гарантія від виробника – 5 років.
Купити XP Deus 28*34 WS5 Lite в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові пропонуємо за вигідними цінами в нашому онлайн-магазині. Виконуємо швидку доставку товару по всім населеним пунктам.
Характеристики
Specifications
| Виробник | XP |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 4 kHz, 8 kHz, 12 kHz, 18 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 45 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 9 |
| Дисплей | Ні |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 2, 3 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Ні |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Ні |
| Довжина | 1.35 м |
| Вага, г | 1.3 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Ні |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 60 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.