Quest V80
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові, Підводні
- Глибина виявлення монети до 40 см
- Кількість програм дискримінації 20
- Призначення Для монет
- Гарантія 24 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Завдяки передовій технології HyperQ, новий металошукач Quest V80 може відчути навіть найдрібніші об’єкти у всіх умовах грунту. Зберігайте свою впевненість у кожному пошуку завдяки широкому спектру частот від 5 до 60 кГц, які забезпечують вражаючу ефективність. Цей металошукач водонепроникний до глибини 5 метрів і має вбудований гіросенсор, що автоматично вирівнює ґрунт без додаткового натискання кнопки. Інноваційний дисплей з підсвічуванням різних рівнів дозволяє легко читати всю інформацію, навіть при яскравому сонячному світлі.
Вибір із п’яти програмами пошуку (парк, поле, пляж, золото і схованки) та можливість встановлення різних частот робить цей металошукач надзвичайно універсальним. Він ідеально підходить для пошуку монет, старовиння, золота, військових решток та багато іншого. Компактний дизайн з карбонового матеріалу забезпечує зручне перенесення і зберігання, а бездротові навушники Quest Wirefree Pro забезпечують безперешкодне слухання сигналів виявлення. Із вбудованим акумулятором на 5600 мАг, цей металошукач готовий працювати від 10 до 15 годин після повного заряду.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Quest |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 5 kHz, 10 kHz, 15 kHz, 20 kHz, 40 kHz, 60 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 40 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.5 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 20 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 99 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.3 м |
| Вага, г | 1.2 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 24 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.