Металошукач Quest Q60
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові, Підводні
- Глибина виявлення монети до 40 см
- Кількість програм дискримінації 5
- Призначення Для монет
- Гарантія 24 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Металошукач Quest Q60 є високотехнологічною моделлю від компанії Quest. Цей класичний металошукач з мультичастотною технологією може занурюватися до 5 метрів глибини, а його найбільша в класі котушка розміром 13 дюймів забезпечить вам широкий охоплення місць та умов для пошуку.
Quest Q60 володіє різноманітними програмами для пошуку: від парків та полів до пляжів та золота. Завдяки комбінації різних частот, широкому функціоналу та можливості погруження під воду, він ефективно працює в будь-яких умовах.
Робочі частоти 5, 14 та 21 кГц дозволяють виявляти як великі, так і дрібні предмети на різних типах ґрунтів, навіть у високомінералізованих зонах та у присутності електромагнітних перешкод.
Металошукач живиться від літій-полімерного акумулятора на 4000 mAh, який можна заряджати через корозійностійкий USB роз’єм. Професійні бездротові навушники в комплекті дозволяють зручно користуватися пристроєм, а модуль Bluetooth дозволяє зв’язувати його з смартфоном для оновлення програмного забезпечення та інших функцій.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Quest |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 5 kHz, 14 kHz, 21 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 40 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 5 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 5 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Статичний режим | Ні |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.3 м |
| Вага, г | 1.1 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 24 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.