Quest Q40
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 25 см
- Кількість програм дискримінації 5
- Призначення Для монет
- Гарантія 24 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Quest Q40 – потужний і надійний металошукач для грунтового пошуку. Інструмент дозволяє відшукати кольорові метали, дорогоцінні монети, скарби, предмети старовини. Завдяки робочій частоті 13 кГц відмінно реагує на дрібні предмети, загублені хрестики, сережки, лусочки. Еліптична котушка дозволить проводити пошук в ущелинах, в лісі, серед густої рослинності, а також на засмічених ділянках. Блок управління прекрасно захищений від вологи, тому прилад вважається відмінним вибором для пляжного пошуку.
Металошукач оснащений сучасним LCD дисплеєм, на якому відображається вся важлива інформація і параметри пошуку. Наявність підсвічування дозволяє використовувати детектор в умовах низької освітленості або навіть в темряві. Наявність дискримінації і різної звукової тональності (6 тонів) робить інструмент зручним у використанні. Пінпоінт дозволяє більш точно визначати розташування цілей. Телескопічна штанга з 3 частин забезпечує комфортні умови роботи для людей різного зросту і віку. Модель підтримує бездротові навушники і володіє USB-кабелем для зарядки.
Особливості Quest Q40
- ручне і автоматичне балансування грунту;
- зручне і просте управління;
- можливість роботи на вологих ґрунтах, в лісі, на засмічених ділянках;
- режим Pin-Point (цілевказування);
- висока чутливість до дрібних предметів;
- максимальна глибина виявлення понад 80 см;
- тональна ідентифікація – 6 тонів для різних типів металу.
Купити Quest Q40 в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі, Полтаві за найкращою ціною пропонуємо в нашому онлайн-магазині. Пропонуємо вигідні умови співпраці для всіх клієнтів. Виконуємо швидку доставку товару по всіх регіонах України.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Quest |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 13 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 25 см |
| Глибина виявлення максимальна | 80 см |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 5 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Ні |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 6 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.3 м |
| Вага, г | 1.3 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 24 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.