Квазар F3
5 300 ₴
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 45 см
- Кількість програм дискримінації 5
- Призначення Для металобрухту
- Гарантія 12 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Новый ГОРИЗОНТ |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 8 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 45 см |
| Глибина виявлення максимальна | 2 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 5 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 3 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Ні |
| Довжина | 1.4 м |
| Вага, г | 1.8 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Ion |
| Термін гарантії, міс | 12 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.