Квазар АРМ корпус gainta 1910
Характеристики
Всі характеристики- Клас Для початківців
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 40 см
- Кількість програм дискримінації 1
- Призначення Для металобрухту
- Гарантія 12 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Напівпрофесійний детектор Квазар АРМ в корпусі gainta 1910 має високу надійність і продуктивність. Інструмент заснований на мікроконтролері STM32, характеризується швидкою обробкою сигналу. Завдяки великому набору параметрів функцій, прилад зручний у використанні, дозволяє вирушити на пошуки самих різних цілей.
Модель металошукача дає можливість розділяти чорні і кольорові метали, показує прекрасні результати по глибинному пошуку. Передбачена можливість налаштування інтенсивності підсвічування дисплея, що робить пошук зручним при різних умовах. Важливою перевагою моделі є передова дискримінація металів, всі метали поділяються на 16 груп, 3 з яких відведені для чорних металів, непотрібні метали можуть бути замасковані. Передбачений автоматичний режим балансування грунту з можливістю ручного корегування, що дає можливість виконувати пошуки на складних грунтах. Параметри пошуку відображаються на дисплеї, всі налаштування зберігаються в одному з профілів. Крім того, для точного визначення цілі передбачена опція PinPointer.
Особливості Квазар АРМ корпус gainta 1910
- ергономічність і компактність форми;
- функція точного цілевказування;
- дискримінація металів;
- рідкокристалічний дисплей з можливістю установки інтенсивності підсвічування;
- можливість установки програмного забезпечення;
- многотональний сигнал;
- регульована штанга;
- невелика вага.
Купити Квазар АРМ в корпусі gainta 1910 по оптовій ціні пропонуємо в нашому спеціалізованому онлайн-магазині. Пропонуємо допомогу в підборі якісного металодетектора з урахуванням вимог користувача. Консультуємо клієнтів з питань налаштування і комплектації. Всі моделі мають сертифікати якості і гарантію виробника. Виконуємо доставку по всіх областях України.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Квазар |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 7.69 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 40 см |
| Глибина виявлення максимальна | 2 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 1 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 16 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Ні |
| Довжина | 1.05 м |
| Вага, г | 1.3 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Ion |
| Термін гарантії, міс | 12 |
Ярослав –
Цей прибор виробляється при вашому магазині чи це від деловера?
Администратор –
від деловера