Квазар АРМ Клад
Характеристики
Всі характеристики- Клас Для початківців
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 45 см
- Кількість програм дискримінації 3
- Призначення Для металобрухту, Для монет
- Гарантія 18 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Металошукач Квазар АРМ – сучасна модель напівпрофесійного металошукача з більш вдосконаленими функціями. Прилад характеризується стабільністю роботи, простим принципом дії і високою продуктивністю. детектор мікропроцесорний, працює на базі STM32F100C8T6B, чим забезпечується швидка обробка сигналу.
Дисплей
Весь робочий процес відображається на рідкокристалічному дисплеї – показник напруги, шкала VDI, тип металу, заряд батареї і інші дані.
Поділ цілей
Квазар АРМ дозволяє більш точно розділяти цілі та визначати види металу, при цьому передбачена можливість маскування непотрібних секторів. Дозволяє виявити монету розміром 5 копійок на глибині до 45 см.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Клад |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 10 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 45 см |
| Глибина виявлення максимальна | 2 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 3 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 3 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Ні |
| Довжина | 1.05 м |
| Вага, г | 1.7 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Ion |
| Термін гарантії, міс | 18 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.