Makro Multi Kruzer
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові, Підводні
- Глибина виявлення монети до 35 см
- Кількість програм дискримінації 4
- Призначення Для золота, Для монет
- Гарантія 24 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Makro Multi Kruzer – одне з останніх досягнень від відомого бренду Makro. Пристрій чудово поєднує новітні технології, водонепроникну конструкцію, глибину пошуку і сучасний дизайн. Однією з нових опцій, яка додана до моделі – це стабільна робота на мокрому піску, в солоній і прісній воді, завдяки таким особливостям детектор розширює свої можливості і робить пошук ще більш успішним. Рівень захисту IP68 дозволяє занурювати прилад на глибину до 5 метрів, при цьому інструмент не боїться запилених і брудних ділянок. Детектор має відмінну дискримінацією, дозволяє знаходити глибоко розташовані монети і артефакти.
Функція Extra Underground Depth в Makro Multi Kruzer
Завдяки новій опції Extra Underground Depth, вдається точно визначити вид металу, який знаходиться в землі. Дозволяє оперативно охопити більшу за площею територію і знаходить різні предмети на засмічених ділянках. Пристрій передбачає 6 режимів роботи: Gen (All Metal), 2 Tone, 3 Tone, 4 Tone, Beach, Deep. Також передбачена можливість постійного оновлення версії металошукача через USB, що дозволить постійно покращувати функціональність приладу. Пристрій володіє відмінним балансуванням і невеликою вагою, це дає можливість використовувати його без втоми протягом цілого дня.
Особливості Makro Multi Kruzer
- відмінна продуктивність;
- збільшена глибина пошуку;
- можливість працювати під водою на глибинах до 5 метрів;
- новий режим пляжного пошуку;
- висока стабільність роботи на засмічених ділянках;
- хороша дискримінація.
Купити Makro Multi Kruzer за вигідною ціною пропонуємо в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. Вся продукція має сертифікати якості і гарантією від виробника. Виконуємо доставку по всіх регіонах України.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Makro |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 5 kHz, 14 kHz, 19 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 35 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.2 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 4 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 4 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.35 м |
| Вага, г | 1.4 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Ні |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 24 |
Коля –
Наушники классные в комплекте. Прибором очень доволен. Спасибо за рекомендацию
Сергій –
До цього була аська, пробував з нею ходити по морі давала фантоми. Коли купив крузера також спробував по морю, стабільність сподобалась.