Minelab Manticore
98 730 ₴
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові, Підводні
- Глибина виявлення монети до 50 см
- Кількість програм дискримінації 10
- Призначення Для монет
- Гарантія 36 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Minelab |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | BBS, VLF |
| Частота | 5 kHz, 10 kHz, 15 kHz, 20 kHz, 40 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 50 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.5 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 10 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 50 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.45 м |
| Вага, г | 1.3 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 36 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.