Minelab Equinox 900
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові, Підводні
- Глибина виявлення монети до 45 см
- Кількість програм дискримінації 119
- Призначення Для монет
- Гарантія 36 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Другий раз завжди краще, НОВЕ доповнення Equinox від провідного бренду металодетекторів Minelab.
Minelab Equinox 900, який знаходиться у верхній частині діапазону Equinox над 600, 700 і 800.
Серія EQUINOX була розроблена для серйозних ентузіастів монет і скарбів, які бажають перейти на високопродуктивний детектор без великих витрат.
Він також підходить для нових детекторів, маючи кілька попередньо встановлених режимів для різних місць виявлення.
Серія EQUINOX оснащена сучасною технологією Multi-IQ від Minelabs, яка поєднує в собі високу швидкість відтворення з бездротовим аудіо з низькою затримкою в легкій водонепроникній платформі.
Ідентифікатори цілей високої роздільної здатності, від -19 до +99
Multi-IQ – справжня одночасна багаточастотна технологія
Неперевершене виявлення будь-якої місцевості – режими пошуку золота, парку, поля та пляжу
НОВІ МОЖЛИВОСТІ
Підвищений рівень чутливості до 28
Покращена водонепроникність до 5 метрів (16 футів – IP68)
6 одночастотних варіантів – 4/5/10/15/20/40 кГц
3-компонентна телескопічна виноска з вуглецевого волокна (складається до 61 см)
Легкий, всього 1,2 кг
Розділення цілей – регулюйте швидкість відновлення та покращений зсув заліза
Ліхтарик блоку керування, дисплей з червоним підсвічуванням і налаштування вібрації
Розширене керування аудіо – 5 режимів аудіо з високою можливістю налаштування
Включає дві стандартні котушки – EQX 11″ і EQX 6″
Характеристики
Specifications
| Виробник | Minelab |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | BBS, VLF |
| Частота | 4 kHz, 5 kHz, 10 kHz, 15 kHz, 20 kHz, 40 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 45 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.3 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 119 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 25 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.4 м |
| Вага, г | 1.27 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Вбудований акумулятор 5100mAh |
| Термін гарантії, міс | 36 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.