Minelab Equinox 800
ПОДАРУНОК - Додаткова котушка 6"
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові, Підводні
- Глибина виявлення монети до 40 см
- Кількість програм дискримінації 8
- Призначення Для монет
- Гарантія 36 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Minelab Equinox 800 – металошукач, який має п’ять робочих частот – 5, 10, 15, 20, 40 кГц. Крім цього пошуки можна проводити в змішаному мульти режимі, обравши одну з чотирьох програм – парк, поле, золото або пляж. Пошуки можна проводити в бездротових навушниках.
Виробник поліпшив функцію пошуку на переповнених залізом ділянках. Тепер можна відрегулювати швидкість відновлення від 1 до 8. Цей багатоцільовий детектор орієнтований на пошуки як великих, так і дрібних цілей. Багаточастотна технологія забезпечує швидку швидкість відновлення і низьку затримку реакції.
Дизайн Minelab Equinox 800
Розробники добре попрацювали і над дизайном Еквінокс 800. Незважаючи на візуальну тонкість штанг, вони виготовлені з міцного карбону, тому ви можете не побоюватися, що вони зламаються. Вага приладу в середньому – 1,3 кг. Батарея знаходиться в рукоятці Еквінокс. Це провідний акумулятор Li-ion останнього покоління. Його час роботи становить близько 10 годин. Заряджати пристрій можна від будь-якого приладу, що має ЮСБ-роз’єм.
Перевага Minelab Equinox 800
Основна перевага для шукачів – прилад можна заряджати під час пошуків. Причому зарядний пристрій теж модернізовано – він оснащений магнітом. У комплект також входить зарядний пристрій для автомобіля і 220-вольт зарядка. Під підлокітником у приладу знаходиться кріплення для павер бенк, тому ви завжди зможете дозарядити детектор, якщо у вас немає можливості підключити зарядний пристрій.
Купити Minelab Equinox 800 в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі, Полтаві можна в зручний час в нашому інтернет-магазині за найнижчою ціною. Вся продукція має сертифікат якості і виконана з якісних матеріалів. Можлива адресна доставка металошукачів по всій Україні.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Minelab |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | BBS, VLF |
| Частота | 5 kHz, 10 kHz, 15 kHz, 20 kHz, 40 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 40 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.1 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 8 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 50 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.4 м |
| Вага, г | 1.32 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Вбудований |
| Термін гарантії, міс | 36 |
Роман –
Купил equinox, очень доволен покупкой. Легкий металлоискатель, стабилен в роботе, хорошая озвучка, нравятся наушники. Находки очень порадовали. Рекомендую!
Максим –
Здравствуйте, когда металоискатель будет в свободной продаже?
Олександр Береговенко –
Добрый день, конкретной даты пока не называют. Привозят периодически небольшими партиями.
Николай –
Когда ожидается-?
Олександр Береговенко –
Примерно 2-3 недели.
Виктор –
Здравствуйте ! Так он уже есть у вас или нет?
Олександр Береговенко –
Добрый день. Ожидаем.