Minelab Equinox 700
Характеристики
Всі характеристики- Клас Професійні
- Тип Грунтові, Підводні
- Глибина виявлення монети до 40 см
- Кількість програм дискримінації 119
- Призначення Для монет
- Гарантія 36 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Новий EQUINOX 700 MINELAB
Другий раз завжди краще, нове оновлення Equinox від провідного бренду металодетекторів Minelab. Equinox 700, який розташовується вище Equinox 600 і нижче 800 і 900.
Серія EQUINOX була розроблена для серйозних ентузіастів монет і скарбів, які бажають перейти на високопродуктивний детектор без великих витрат.
Він також підходить для нових шукачів, маючи кілька попередньо встановлених режимів для різних місць виявлення.
Серія EQUINOX оснащена сучасною технологією Multi-IQ від Minelab, яка поєднує в собі високу швидкість відтворення з бездротовим аудіо з низькою затримкою в легкій водонепроникній платформі.
11″ DD Smart Coil
Гарантія 3 роки на детектор, 1 рік на батарею
Режими: парк, поле та пляж з окремими частотами: 4 кГц, 5 кГц, 10 кГц, 15 кГц з окремими частотами
Multi-IQ Multi-Frequency до 40 кГц
НОВІ ФУНКЦІЇ Equinox 700
Телескопічний вал з вуглецевого волокна
Покращений рівень водонепроникності на глибині 5 метрів
Нова чашка для рук Minelab із вигином, така ж представлена на новому Manticore
Характеристики
Specifications
| Виробник | Minelab |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF, BBS |
| Частота | 4 kHz, 5 kHz, 10 kHz, 15 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 40 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.1 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 119 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 25 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.4 м |
| Вага, г | 1.27 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Вбудований акумулятор 5100mAh |
| Термін гарантії, міс | 36 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.