Garrett ACE 300i SPECIAL
14 520 ₴
Характеристики
Всі характеристики- Клас Для початківців
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 37 см
- Кількість програм дискримінації 5
- Призначення Для монет
- Гарантія 24 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Garrett |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 8 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 37 см |
| Глибина виявлення максимальна | 80 см |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 5 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Ні |
| Тональна ідентифікація | 3 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Ні |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Ні |
| Довжина | 1.29 м |
| Вага, г | 1.27 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Ні |
| Елементи живлення | Тип AA |
| Термін гарантії, міс | 24 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.