Garrett ACE 250 с NEL Tornado
Характеристики
Всі характеристики- Клас Для початківців
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 45 см
- Кількість програм дискримінації 5
- Призначення Для монет
- Гарантія 24 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Garrett ACE 250 з NEL Tornado є відмінним металошукачем в своїй ціновій категорії, потужний потенціал якого призведе в захват не тільки любителів і новачків, але і завзятих шукачів цінностей. Стандартна котушка не проявить себе так, як NEL Tornado, оскільки діапазон її роботи вкрай мізерний. Garrett ACE 250 з котушкою Нел Торнадо здивує вас своєю точністю: є ймовірність виявити цінні знахідки навіть на тих ділянках, де ви обшукали все зі стандартною котушкою.
Переваги Garrett ACE 250 з котушкою NEL Tornado
- висока чутливість;
- немалі параметри котушки істотно скоротять обхід місця пошуку, а як наслідок, ви зможете заощадити багато часу;
- міцність і зносостійкість котушки;
- водонепроникність.
Звичайно, мінуси у котушки Нел Торнадо теж є. Найбільший мінус – котушка швидко розряджає металошукач. Але цей мінус безпосередньо пов’язаний з описаним вище плюсом – чутливістю високого рівня. Тому користувачі, як правило, готові пожертвувати можливістю менше заряджати акумулятор в обмін на задоволення від чергової знахідки. Тим більше, що час роботи до повного розряду досягає 15-17 годин. Цього відрізка часу з головою вистачає практично всім шукачам скарбів.
Garrett ACE 250 з котушкою NEL Tornado гарантує вам комфортний і результативний пошук навіть на сильно мінералізованому грунті. Цей грунтовий металошукач ідеально підійде для новачків, які лише занурюються в суть пошуку цінностей, завдяки своїй простій і зрозумілій конструкції, а також його характеристики не розчарують бувалих мисливців за скарбами, оскільки він оснащений професійною котушкою Нел Торнадо. Що стосується глибинних характеристик, то глибина виявлення монети варіюється від 14 до 45 сантиметрів. Максимальна глибина виявлення знахідки – 1,5 метра.
Металошукач Garrett ACE 250 в комплектації з котушкою NEL Tornado надає більш широкі можливості для пошуків цінних предметів, особливо якщо ви плануєте проводити роботу на великих ділянках. Незважаючи на досить великі розміри котушки (12 на 13 дюймів), вона володіє не великою вагою – всього 590 грам, що забезпечує можливість проводити пошуки на протязі цілого дня. Продумана конструкція котушки забезпечує збільшення глибини пошуку в порівнянні зі стандартними моделями на 50%, а також розширюється площа сканування в 3 рази, що значно скорочує час на обстеження великих територій.
Детектор характеризується прекрасною маневреністю і чутливістю до великих, середніх і особливо дрібних предметів на забруднених ділянках, таких як пляжі, старі поселення, паркові зони.
Особливості Garrett ACE 250 з NEL Tornado
- збільшені параметри глибини і площі сканування;
- поліпшені можливості по розділенню заліза і кольорових металів – золота, срібла, бронзи, міді;
- металошукач з котушкою виготовлені з якісних і зносостійких матеріалів, що забезпечує тривалий термін служби;
- зручність конструкції гарантує комфортні умови при роботі з інструментом.
Завдяки високій чутливості детектор дозволяє ідентифікувати об’єкти у вологому грунті, на мокрій траві, під час дощу або снігу. Металошукач широко використовується професіоналами для виявлення скарбів, артефактів, кольорових металів.
Купити Garrett ACE 250 з NEL Tornado в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові за низькою ціною пропонуємо в нашому інтернет-магазині. Вся продукція має сертифікати якості і високим ступенем надійністю. Виконуємо доставку придбаної продукції по всіх областях України.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Garrett |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 6.5 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 45 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.5 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 5 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Ні |
| Тональна ідентифікація | 3 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Ні |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Ні |
| Довжина | 1.29 м |
| Вага, г | 1.2 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Ні |
| Елементи живлення | Тип AA |
| Термін гарантії, міс | 24 |
Игорь –
Добрый день. Приобрести в рассрочку от монобанк можно?
На сколько месяцев?
Администратор –
Да, можно. Сейчас доступна рассрочка на 4 мес.
Александр –
А как же стандартная катушка ? Она входит в комплект ?
Metalloiskatel –
Стандартная катушка не входит, если нужно со стандартной катушкой, тогда можно взять Garrett ACE 250 и Катушка Nel Tornado
komplektaciya –
Что входит в комплект???
Metalloiskatel –
Заводская комплектация. Штанга верхняя в сборе с блоком управления и подлокотником с ремешком, штанга средняя, штанга нижняя, винты крепежные, катушка Nel Tornado, инструкция пользователя.
ЯРОСЛАВ –
Яка в нього гарантія?
Metalloiskatel –
2 года на металлоискатель и 2 года на катушку.
Копатель –
Спасибо за комплектацию, все пришло быстро.
Александр Шеремет –
Я не думал что катушка сможет прибавить столько мощности к металлоискателю, но мне понравилось. Ходил я с базовой катушкой у себя на поле и нашел пару медяков, потом обратно прошелся и ничего. Когда купил с торнадо пошел на тоже место и вуаля три монеты российской империи медные, они были глубже, со стандартной не доставало.