Фортуна М3 корпус PL
Характеристики
Всі характеристики- Клас Для початківців
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 50 см
- Кількість програм дискримінації 1
- Призначення Для металобрухту
- Гарантія 12 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Якщо ви хочете придбати надійний і довговічний металошукач, тоді модель Фортуна М3 в корпусі PL – відмінне рішення для будь-якого шукача скарбів. Фортуна М3 є селективним детектором, який розпізнає різні види металу, механізм роботи заснований на принципі балансу індукції. Дискримінація металів представлена числовим і стовпчиковим відображенням VDI, у чому цей прилад подібний з багатьма відомими дорогими брендами. Прилад оснащений великим дисплеєм, передбачає великий вибір робочих програм. Передбачена можливість індикації потрібних видів металу, а також виключення небажаних.
Корпус виконаний з міцного жаростійкого пластику, який має стійкість до механічних впливів. Корпус захищений від проникнення води і пилу, ступінь захисту IP65. Плата заводського виготовлення, двостороння, володіє захисною маскою, всі отвори покриті металом. Штанга легко регулюється, налаштовується під зріст будь-якої людини, нижня частина виконана з ударостійкого пластику, верхня – з високоміцного алюмінію. Металодетектор дозволяє виявляти монети на глибинах до 50 см, великі предмети до 200 см.
Особливості Фортуна М3 корпус PL
- сучасний дизайн, зручна комплектація;
- широкий асортимент робочих програм;
- автоматичний і ручний баланс грунту;
- наявність пінпоінтера;
- налаштування детектора відповідно до частоти датчика;
- хороша сумісність з різними типами котушок;
- міцний герметичний корпус із захистом від проникнення пилу і вологи.
Купити металошукач Фортуна М 3 корпус PL за низькою ціною пропонуємо в нашому онлайн-маркеті. У нашому каталозі представлений великий вибір металошукачів для людей з професійними навичками і новачків. Надаються консультації з вибору детектора і додаткових комплектуючих. Виконуємо доставку приладів по всіх областях України.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Фортуна |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 7.2 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 50 см |
| Глибина виявлення максимальна | 2 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 1 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 2, 4, 90 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Ні |
| Довжина | 1.4 м |
| Вага, г | 1.5 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Ion |
| Термін гарантії, міс | 12 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.