Фортуна М3
Характеристики
Всі характеристики- Клас Для початківців
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 35 см
- Кількість програм дискримінації 1
- Призначення Для металобрухту
- Гарантія 12 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Фортуна М3 – надійний селективний детектор, який працює за принципом балансу індукції. Використовуючи інструмент, ви зможете знайти багато нових цінних предметів, таких як стародавні монети, золоті прикраси, кольорові метали, лом, скарби і багато іншого. Прилад має мультичастотність, добре поєднується з котушками з різної частоти. Дискримінація металів представлена числовим і стовпчиковим відображенням VDI, цим детектор подібний з багатьма відомими металошукачами. Дозволяє знаходити великі предмети на глибинах до 2 метрів, дрібні монети – 37см.
Прилад оснащений великим дисплеєм, включає великий вибір робочих програм. Передбачена можливість індикації бажаних видів металу, а також виключення непотрібних. Модель укомплектована літій-іонним акумулятором Samsung 2600, зі збільшеним об’ємом. Регульована телескопічна штанга забезпечує зручність роботи, верхня частина виготовлена з високоміцного алюмінію, нижня – з ударостійкого пластику.
Особливості Фортуна М3
- компактна і міцна конструкція;
- автоматичне і ручне балансування грунту;
- пінпоінтер для точної локалізації мети;
- налаштування приладу відповідно до частоти наявного датчика;
- функціональність і тривалий ресурс роботи;
- невелика вага;
- простий принцип роботи.
Купити детектор Фортуна М3 за низькою ціною рекомендуємо в нашому спеціалізованому онлайн-маркеті. Пропонуємо великий вибір якісних детекторів і необхідних комплектуючих. Вся продукція сертифікована, виконуємо доставку по всіх областях України. Пропонуємо найвигідніші умови співпраці, можливість оформити покупку в кредит. Наші менеджери допоможуть підібрати найнадійніший інструмент і дадуть відповідь на всі запитання.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Фортуна |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 7.2 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 35 см |
| Глибина виявлення максимальна | 2 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 1 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 2, 4, 90 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Ні |
| Довжина | 1.05 м |
| Вага, г | 1.5 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Ion |
| Термін гарантії, міс | 12 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.