Fisher M-SCOPE
Характеристики
Всі характеристики- Тип пристрою Арочный металлодетектор
- Кількість незалежних зон виявлення 3
- Кількість регульованих рівнів чутливості 100
- Кількість зчитувань в хвилину 50 - 60
- Гарантія 14 днів
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Металодетектор Fisher M-SCOPE – переносний арочний металошукач, який можна розгорнути за лічені хвилини. Один оператор без проблем транспортує його в будь-яке місце. Арочний металодетектор має потужний акумулятор, тривалість роботи якого становить сорок годин. Загальна вага пристрою становить 42 кілограми, але завдяки унікальній конструкції його зручно переносити в складеному вигляді одній людині.
Рамковий металошукач працює від джерела постійного або змінного струму, потужністю 110 В або 220 В. Завдяки своїм перевагам прилад виконує широкий спектр потреб в безпеці. Купити арочний металодетектор Fisher M-SCOPE потрібно в тому випадку, якщо вам необхідний стаціонарний прилад, міняти місце розташування якого доводиться часто і за короткий термін.
Арочний прилад використовується для випадкової перевірки на вокзалах, вулицях, школах, судах, клубах, ресторанах. Інструмент простий у використанні, тому розібратися в управлінні ним можуть навіть новачки. M-SCOPE має цифровий пристрій введення-виведення і панель управління з захищеним доступом. Завдяки функції самодіагностики оператор отримає негайне повідомлення про ситуації, що вимагають його уваги. Прилад має сто параметрів для налаштування чутливості, а також надає користувачеві велику кількість налаштувань змінних безпеки і відгуку.
Характеристики
Specifications
| Тип пристрою | Арочный металлодетектор |
|---|---|
| Кількість незалежних зон виявлення | 3 |
| Кількість регульованих рівнів чутливості | 100 |
| Кількість зчитувань в хвилину | 50 – 60 |
| Світлова індикація | есть |
| Звукова індикація | есть |
| Метали що визначаються | будь-який металевий предмет |
| Індикація місця виявлення по вертикалі | так |
| Лічильник проходів і подій | есть |
| Клавіатура введення/виведення | так |
| LCD-дисплей | нет |
| Тестовий режим самодіагностики при включенні | есть |
| Енергонезалежна пам'ять для збереження установок | так |
| Підключення до ПК | нет |
| Виходи управління зовнішніми пристроями | нет |
| Пульт дистанційного керування | есть |
| Код доступу для зміни установок або режиму роботи | так |
| Робоча напруга | АС100-240V |
| Клас захисту корпусу | IP 55 |
| Живлення | 100-240 В, 50/60 Гц |
| Діапазон температур | -20 — +60°С |
| Вологість | до 95% без прямого конденсата |
| Вага, г | 42 кг |
| Зовнішні габарити, см | 90х220х58 |
| Внутрішні габарити, см | 80 х 200 х 90 |
| Габарити упаковки, см | 90 х 58 х 66 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.