Clone PI-AVR в корпусі Gainta 1910
3 719 ₴
-600 ₴
3 119 ₴
Характеристики
Всі характеристики- Клас Для початківців
- Тип Грунтові
- Глибина виявлення монети до 35 см
- Виробник Клон
- Призначення Для металобрухту
- Гарантія 12 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Клон |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | Pi |
| Частота | 7.8 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 35 см |
| Глибина виявлення максимальна | 2 м |
| Дискримінатор | Ні |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Ручне |
| Звук | Однотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Ні |
| Режим усунення впливу солі | Ні |
| Довжина | 1.05 м |
| Вага, г | 1.2 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Ні |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Ion |
| Термін гарантії, міс | 12 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.