Garrett AT Pro International SPECIAL
33 000 ₴
Характеристики
Всі характеристики- Клас Аматорські
- Тип Грунтові, Підводні
- Глибина виявлення монети до 45 см
- Кількість програм дискримінації 6
- Призначення Для монет
- Гарантія 24 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Garrett |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 15 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 45 см |
| Глибина виявлення максимальна | 1.3 м |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 6 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Ні |
| Тональна ідентифікація | 3 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.29 м |
| Вага, г | 1.4 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Тип AA |
| Термін гарантії, міс | 24 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.