Minelab X-Terra Pro
Характеристики
Всі характеристики- Клас Аматорські
- Тип Грунтові, Підводні
- Глибина виявлення монети до 35 см
- Кількість програм дискримінації 6
- Призначення Для монет
- Гарантія 36 міс.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Абсолютно новий металошукач X-TERRA PRO від Minelab. Для легкого початку є декількв налаштованих режимів пошуку в парку, на полі та на пляжі, обираєте будь-який з них, та вже починаєте проводити пошуки. Якщо ж ваші навички вже на високому рівні, то Minelab X-TERRA PRO має технологію ручного перемикання частоти PRO-SWITCH, тож ви можете встановити значення 5, 8, 10 або 15 кГц одним натисканням кнопки та контролювати будь-яке середовище. Повністю водонепроникний за стандартом IP68 на глибині до 5м і оснащений такими функціями: 5 режимів аудіо, ліхтарик на панелі керування та вібрація рукоятки, яку ви виявлятимете як професіонал із моменту, коли почнете рухатись.
PRO-SWITCH
X-TERRA PRO від Minelab, оснащений вдосконаленим механізмом PRO-SWITCH, дає вам можливість перемикати частоти. Виявляйте цілі на глибині будь-де та в будь-яких умовах — є глибина, а є глибина Minelab.
РЕЖИМИ ПОШУКУ
Виберіть між попередньо запрограмованими режимами пошуку 2 x Park, 2 x Field і 2 x Beach.
ПОВНІСТЮ ВОДОСТІЙКИЙ
Завдяки водонепроникній панелі керування та котушці до 5м. Беріть X-TERRA PRO будь-куди — на землю чи на воду — і будете задоволені.
ПЛЯЖНИЙ РЕЖИМ
X-TERRA PRO від Minelab домінує на пляжі, а спеціальний пляжний режим справляється з найскладнішими умовами морської води.
ЛЕГКИЙ ТА КОМПАКТНИЙ
X-TERRA PRO, що складається із 3 частин, важить лише 1.3 кг, покладіть його в рюкзак, і все готово.
Характеристики
Specifications
| Виробник | Minelab |
|---|---|
| Призначення | |
| Тип | |
| Клас | |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Частота | 15 kHz |
| Глибина виявлення монети | до 35 см |
| Глибина виявлення максимальна | 80 см |
| Дискримінатор | Так |
| Кількість програм дискримінації | 6 |
| Дисплей | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Налаштування порогу | Так |
| Балансування грунту | Авто, Ручне |
| Звук | Багатотональний |
| Регулювання гучності | Так |
| Тональна ідентифікація | 4 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Статичний режим | Так |
| Цілевказування | Так |
| Режим усунення впливу солі | Так |
| Довжина | 1.4 м |
| Вага, г | 1.3 кг |
| Виведення додаткової інформації про ціль | Так |
| Елементи живлення | Тип AA |
| Термін гарантії, міс | 36 |
Поки що відгуків немає
Станьте першим, хто залишить відгук про цей товар.